pix

Nowy spis firm.

Jesteśmy w stanie pomóc ci w dotarciu do bardzo dużej rzeszy klientów. Dołącz do nas zamieszczając wpis odnoszący się do swojej witryny w naszym portalu i korzystaj z towarzystwa dobrych i sprawdzonych przedsiębiorców z bardzo różnych branż.

Ultrabiomikroskopia

Ultrabiomikroskopia to badanie, które może nie być Państwu znane, ale specjaliści reprezentujący Instytut Oka na pewno dokładnie Państwu o nim opowiedzą. Jest to bowiem bardzo ważna procedura w badaniu pacjentów, u których podejrzewana jest jaskra. Ta choroba jest niestety bardzo podstępna, diagnostyka jaskry, jaka jest prowadzona przez Instytut Oka, musi opierać się na wielu badaniach. Ultrabiomikroskopia to oczywiście jedno z nich. Oprócz niego wykonywane jest także badanie USG oka, badanie OCT, badanie GDX oraz innowacyjne badanie SL-OCT, dzięki któremu możliwe jest wykrycie jaskry na wyjątkowo wczesnym etapie choroby.

Witryna: jaskra.org.pl

Wyświetleń strony: 9305

Ilość kliknięć: 5628

Google PR: n/a

Ocena strony: 0

Oceń serwis:

1 2 3 4 5 6

Keywords: Ultrabiomikroskopia, jaskra, leczenie jaskry, diagnostyka jaskry, badanie SL-OCT, tonometria Pascala, autofluorescencja oka, Badanie HRT, Badanie GDX, Badanie OCT, Badanie USG oka

Komentarze (0)  •  W rankingu od 2017-02-03  • 

Opinia o firmie